May 11, 2021
Portali Shprehja

Pamje nga aksioni në Haraçinë, në mesin e të arrestuarve dhe një polic

Ministria e Punëve të Brendshme ka publikuar pamje nga aksioni policorë  kundër drogës dhe armatimit  që është zhvilluar mëngjesin e sotëm në disa rajone të Haraçinës, transmeton Alsat. MPB njoftoi se në aksion janë arrestuar  tetë persona, në mesin e të cilëve edhe një polic. Shtatë persona janë nga Haraçina ndërsa një person është nga Shën Nikolla.

https://youtu.be/P0p8u5zmiJs

.

Të Ngjajshme

Zaev pas takimit me Varhej: Nuk negociojmë për identitetin tonë!

admin

Gati amendamentet me të cilat do të ndryshohet teksti i Ligjit të Shtetësisë

admin

Diplomacia europiane: Hapni sa më shpejt negociatat me Tiranën dhe Shkupin

admin

Leave a Comment