November 30, 2020
Portali Shprehja

Pamje përrallore nga ditëlindja e mbesës së Albërie Hadërgjonajt

Ditën e sotme mbesa e këngëtares shumë të dashur për publikun, Albërie Hadërgjonajt, Elektra feston ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë këngëtarja ka zgjedhur fjalët më të bukura për t’i uruar ditëlindjen Elektrës, vajzës së Agnesës.

Albëria ka publikuar edhe disa foto ku shihet se vogëlushja është rritur shumë.

“Dashurija e nenes Elektra sot ka ditelindjen. Gezuar shpirti im. Qofsh e bekuar nga i madhi Zot me jete te gjat te mbushur me shendet e gezime. Ti erdhe ne jete te na mbushesh me dashuri e buzeqeshje. Ti je gezimi i families, ti je jete. I festofsh edhe 100 vite te lumtura bashke me ne qe te duam shuuume! Love you sooo much”, shkruan Albërie.

Për Elektran sot është organizuar një festë përrallore, ku në fotot e publikuara nga Albërie dhe Agnesa, ajo shfaqet me fustan të verdhë si një princeshë.


Të Ngjajshme

Georgina bën twerk me trëndafil në dorë

admin

Sara tregon se si ia kumtuar Ledrit lajmin për shtatzëni

admin

Egzona Muqiqi do iu lë pa fjalë me dukjen e saj sot

admin

Leave a Comment