14.8 C
Skopje
April 14, 2019
Tech

Panik nëpër botë. Bien Facebook, Instagram dhe Whatsapp!

Tact

Sipas “Russia Today”, shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të SHBA-ve që raportojnë mungesën e qasjes në Facebook, Instagram dhe Whatsapp.

Problemet janë vënë re edhe në Shqipëri.

Nuk ka ende sqarime se çfarë ka ndodhur me këto platforma.


Top Channel

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Varfëria të ngulet në gjene! Statusi socio-ekonomik lë gjurmë të trashëgueshme

shprehja

Misioni izraelit në Hënë, anija pa pilot pëson defekt

shprehja

Të gjurmosh mbetjet plastike nga hapësira

shprehja