July 27, 2021
Portali Shprehja

Papuqet me pendla të Afërdita Demakut i pëlqejnë të gjitha

Afërdita Demaku është këngëtarja e muzikës popullore, e cila vitet e fundit ka pasur prodhimtari më masive muzikore, shkruan “Kosovarja”. Ajo, ka sjell një mori këngësh të bukura dhe me tematika të ndryshme, e madje po këndon edhe me fëmijët e saj. Transformimi i këngëtares në pamjen e jashtme është i jashtëzakonshëm, andaj edhe nuk […]

.

Të Ngjajshme

Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

admin

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Linda Halimi publikon foto duke u relaksuar në vendlindje

admin

Leave a Comment