March 29, 2023
Portali Shprehja

Paraqitje provokuese, Flaka Krelani ekspozon linjat e tonifikuara të trupit

Artistja nga Gjakova prej gati tri vitesh ka zhvendosur jetën e saj të përtej oqeanit, duke jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Megjithatë, ajo vazhdon të jetë aktive për ndjekësit e saj përmes rrjeteve sociale, duke publikuar fotografi apo video nga jeta e përditshme.

Foto: Flaka Krelani/Instagram

Së fundmi, interpretuesja e hitit “Krejt çka ke s’je” publikoi një video mjaft provokuese për fansat e saj në Instagram.

Ajo shihet duke xhiruar veten para pasqyrës, e veshur me një fund të bardhë plot shkëlqim dhe një reçipetë në pjesën e sipërme, e cila vë në pah gjoksin e saj të bollshëm.

Foto: Flaka Krelani/Instagram

Flaka shquhet për linjat e saj të tonifikuara të trupit, për të cilat kujdeset që të ndjek me rregull ushtrimet në palestër.

Këngëtarja Krelani përndryshe ka kohë pa sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj.

.

Të Ngjajshme

Zbulohet prapaskena e përplasjes mes Nagelsmanit dhe Sadio Mane

Infuzion për lule nga të cilat ato do të rriten shpejt

“Lojërat e fatit”, Van der Belen: Kuvendi të respektoj standardet evropiane

Leave a Comment