June 5, 2023
Portali Shprehja

Paris Sen Zhermeni, vendos të largojë mesfushorin italian

Drejtuesit e Paris Sen Zhermenit, kanë vendosur të heqin dorë nga mesfushori Marko Verati dhe janë të hapur për të dëgjuar ofertat për të gjatë verës.

Mediat franceze bëjnë me dije se, rendimenti i tij, paga dhe mënyra e jetesës kanë ndikuar te ky vendim i drejtuesve.

Mesfushori 30-vjeçar ka luajtur këtë sezon 34 ndeshje, ndërsa është pjesë e PSZH-së prej sezonit 2012-2013.

.

Të Ngjajshme

Escobar: Kurti të largojë policinë nga veriu! Urgjentisht të nis puna për Asociacionin

Një ari ka hyrë në furrë, ka trembur punonjësit dhe ka ngrënë 60 ëmbëlsira

26 vjet pas vdekjes së tij, Tupac merr një yll në Hollywood Walk of Fame

Leave a Comment