May 16, 2021
Portali Shprehja

Partitë shqiptare harxhuan 120 mijë dollarë për një muaj për sponsorizime në facebook (VIDEO) – Iliria News Agency

Partitë shqiptare harxhuan 120 mijë dollarë për një muaj për sponsorizime në facebook (VIDEO) – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Bajden biseda telefonike me Abas dhe Netanjahun, çfarë pritet të ndodhë? – Iliria News Agency

admin

Çfarë është Hamas, grupi që sundon Gazën? – Iliria News Agency

admin

Sa i transmetueshëm është varianti indian i Covid-19 që po përhapet në gjithë botën? – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment