February 28, 2021
Portali Shprehja

Partnerja e Cristiano Ronaldos pozon nudo dhe i tregon të gjitha

Një nga emrat më të komentuara të showbizit padyshim që bën pjesë edhe e dashura e Ronaldos.

Bukuroshja veçohet si një femër tejet joshëse, ku formësimin e trupit e ka arritur edhe më shumë falë palestrës.

Mbase kemi pasur rastin të shohim mjaftë poza provokuese e atraktive nga ajo, por sot si asnjëherë më parë publikoj një imazh ku është shfaqur e tëra nudo.

Ajo vendosi që ti mbulojë pjesët intime duke u mbuluar me çantën të firmës “Gucci”.


Të Ngjajshme

Rudina Magjistari publikon pamjen e saj nga fëmijëria

admin

A mund ta besoni se kjo është Genta

admin

Ermal Fejzullahu e uron djalin me këto fjalë

admin

Leave a Comment