June 22, 2021
Portali Shprehja

Partnerja e Ronaldos merrë vëmendje në rroba banje në setin e ri fotografik

E dashura modele e futbollistit Cristiano Ronaldo, 35 vjeç, dukej e bujshme ndërsa pozonte në bikini. Georgina, 27, shfaqi bustin e saj të bollshëm, belin e vogël dhe këmbët e tonifikuara në veshje, shkruan Daily Mail. Flokët e saj të zeza ishin të stiluara të hijshme dhe të drejta, ndërsa grimi i saj i lehtë […]

.

Të Ngjajshme

Gruaja e Nexhatit bën veprim interesant kur pozon pranë tij

admin

Gruaja e Labit vërehet që ka humbur shumë kilogramë

admin

Ronela Hajati tregon se për çfarë i lutet Zotit

admin

Leave a Comment