July 28, 2021
Portali Shprehja

Pas 13 kilogramëve Gjiko duket kështu!

Gjiko është rikthyer në formën e duhur trupore pas humbjes së plot 13 kilogramëve. Këtë gjë e bëri të ditur vetë reperi nëpërmjet një postimi në “InstaStory” duke i befasuar që të gjithë me rezultatin.  “- 13”, ka shkruar Gjiko duke etiketuar edhe trajnerin, i cili e ndihmoi. Kjo është një dëshmi që tregon se […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment