May 11, 2021
Portali Shprehja

Pas 6 muajve, zbulohet për herë të parë portreti i vajzës së “Ezel”

Aktori i njohur për rolin e Ezelit në serialin e famshëm turk, Kenan Imirzalıoğlu u bë baba për herë të parë në tetor të vitit të kaluar. Bashkëshortja e tij, Sinem Kobal solli në një jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Lale. Megjithëse, çifti janë përpjekur ta ruajnë veten nga vëmendja dhe kureshtja […]

.

Të Ngjajshme

A është Kadrie Canolli biondina më e bukur në Kosovë?

admin

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Leave a Comment