14.5 C
Skopje
November 9, 2019
BLUE

Pas “Bentley”-t, Morena Tarakut i vijnë dhuratat tjera nga marka super e shtrenjtë

Morena Taraku e nisi ditën si mos më mirë. Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, e të cilën nuk heziton ta ndajë me ndjekësit.

Mëngjesin e sotëm, këngëtarja tregoi një dhuratë që e pranoi dhe janë një palë çizme nga brendi “Chanel”.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Morena Taraku është “Missed Call”, kurse ditë më parë njoftoi fansat se do të bëjë pak pauzë nga rrjete sociale.

 

 

Artikuj të ngajshëm

Dua Lipa tregon se si ishte tradhtuar në takimin e parë

shprehja

Vdes babai i Big Mamës

shprehja

Bebe Rexha shtrihet në spital: Po frikësohem shumë

shprehja