September 26, 2020
Portali Shprehja

Pas detit, në këtë vend po kalojnë pushimet Sara e Ledri

Sara dhe Ledri po e kalojnë këtë fundjavë së bashku.

Për dallim prej shumë artistëve që gjatë këtyre ditëve zgjodhën të ‘arratisen’ drejt bregdetit, Ledri dhe Sara vepruan ndryshe.

Dyshja kanë ndarë me ndjekësit fotografi të njëri-tjetrit në Instagram, me të cilat tregojnë se janë në Brezovicë.

“Vetëm ne të tre”, shkruan Ledri në foton e Sarës, duke aluduar edhe në fëmijën që pritet së shpejti të vije në jetë.

Kujtojmë se Ledri Vula gjatë kësaj vere nuk ka qenë aktiv me koncerte, por ishte aktiv me këngë të reja.


Të Ngjajshme

Kështu e kalon vikendin Gëzimja bashkë me vajzën

admin

Adelina Tahiri nënë për herë të dytë?

admin

Aktorja e njohur kosovare po bëhet nënë për herë të dytë

admin

Leave a Comment