January 18, 2021
Portali Shprehja

Pas detit, në këtë vend po kalojnë pushimet Sara e Ledri

Sara dhe Ledri po e kalojnë këtë fundjavë së bashku.

Për dallim prej shumë artistëve që gjatë këtyre ditëve zgjodhën të ‘arratisen’ drejt bregdetit, Ledri dhe Sara vepruan ndryshe.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Dyshja kanë ndarë me ndjekësit fotografi të njëri-tjetrit në Instagram, me të cilat tregojnë se janë në Brezovicë.

“Vetëm ne të tre”, shkruan Ledri në foton e Sarës, duke aluduar edhe në fëmijën që pritet së shpejti të vije në jetë.

Kujtojmë se Ledri Vula gjatë kësaj vere nuk ka qenë aktiv me koncerte, por ishte aktiv me këngë të reja.


Të Ngjajshme

Kështu dukeshin Marina e Geti para 4 viteve

admin

Vdes nga koronavirusi producenti i njohur

admin

Sara kujton kohën kur është hedhur me parashutë

admin

Leave a Comment