October 28, 2020
Portali Shprehja

Pas disa vitesh Mihrija tregon fytyrën e vërtetë

Mihrije Braha është një emër mjaft i dashur nga publiku, po aq edhe mjaft e komentuar.

Ndonëse ka vite të gjata në skenën muzikore kjo nuk e ka zbehë simpatinë e fansave ndaj saj, shkruan “Kosovarja”.

Ajo dhe Naimi janë prindër të një djali, i cili ndryshe prej prindërve nuk ekspozohet në media.

E duke qenë edhe nënë, Mihrija ka arritur të kujdeset mirë për veten aq sa të mos e lëjë këtë përshtypje.

Përderisa vazhdimisht fotot e saj kishin përbërje 90 përqind photoshop dhe 10 përqind origjinalitet, sot është kthyer e kundërta.

Mihrija kohët e fundit, pas shumë e shumë vitesh ka vendosë të tregojë fytyrën e vërtëtë, pavarësisht edhe rrudhave që i theksohen.

A thua pse e bëri pikërisht tani prej pleqërisë, kur koleget e saj e bëjnë të kundërtën./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Almeda publikon foto me Tolgën nga pushimet në Miami

admin

Andrra tregon se për çfarë zihet më shumë me Sinanin

admin

Brenda dhomës së Kallashit ku gjendet e zhveshur

admin

Leave a Comment