November 29, 2021
Portali Shprehja

Pas konfirmimit si Ambasador në Prishtinë, lajmërohet për herë të parë Jeffrey Hovenier

Pas konfirmimit si Ambasador i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Jeffrey Hovenier, është lajmëruar për herë të parë në rrjete sociale, raporton Express.

Të Ngjajshme

Blinken uron 109-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë: Krenarë që ju quajmë aleatë

admin

Kuvendi Ndërkombëtar i Studimeve Albanologjike në Tiranë, tuboi albanologët më të njohur nga vendi dhe bota

admin

Aliu: Po punojmë që bashkimi me Shqipërinë të ndodhë në mënyrë të natyrshme

admin

Leave a Comment