July 27, 2021
Portali Shprehja

Pas kontrolleve në spital, Kamçev kthehet në burgun e Shutkës

Biznesmeni Orce Kamçev është rikthyer në burgun hetues të Shutkës, pasi për disa ditë ka qëndruar në Klinikën e Kardiologjisë, pasi ankohej për probleme shëndetësore, shkruan “Fokus”. Ai është shtrirë në spital me 30 qershor pasi ankohej për vështirësi në frymëmarrje dhe dhimbje në kraharorë, transmeton Alsat. Para dy jave, gjykata caktoi paraburgim prej 30 ditëve për Kamçevin në lidhje me lëndën “Parcelat në Vodno”, rast për të cilin gjykimi pritet të nis me 16 korrik.

 

.

Të Ngjajshme

Rezoluta e VMRO-së për negociatat me Bullgarinë do të miratohet me emrin e ri kushtetues

admin

Banorët e Shutkës ankohen për mungesën e kushteve bazë të jetesës

admin

25 vjet burg për organizatorët e 27 Prillit

admin

Leave a Comment