September 22, 2023
Portali Shprehja

Pas kritikave, Georgina tregohet e kujdesshme me ekspozimin në Arabinë Saudite

Që kur Ronaldo u transferua në Arabinë Saudite me familjen e tij për shkak të përfshirjes së tij me klubin Al Nasr, e fejuara e tij Georgina Rodriguez është përballur me shumë kritika për veshjet e saj të dukshme.

Duket se Georgina ende ka vendosur t’i përshtatet mënyrës së jetesës atje, ndaj në lojë është shfaqur me xhinse, fanell dhe taka.

Georgina e pa lojën në shoqërinë e djalit të madh të Ronaldos, Cristiano Ronaldo Jr.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Çanta e saj Birkin tërhoqi veçanërisht vëmendjen – ky model kushton gati 100 mijë euro.

“Mos u mburrni me çantat dhe bizhuteritë, mësoni më mirë anglisht”, “Mund të blini një shtëpi me çmimin e kësaj çante”, “Ato çanta janë shumë të shtrenjta dhe ju keni të paktën 10”, janë vetëm disa nga komentet.

Si për kujtesë, e fejuara e Ronaldos ishte së fundmi mysafire në çmimet Joy Awards në Arabinë Saudite, e cila është një nga ceremonitë më të mëdha të çmimeve në rajon që nderon të famshëm për arritjet e tyre.

Georgina në këtë ceremoni dha edhe një intervistë të shkurtër në gjuhën angleze dhe nervozizmi dhe theksi i saj i bënë të mos kuptoheshin aq thëniet e saj dhe shumë e talleshin me të në rrjetet sociale.

 

 

.

Të Ngjajshme

Shkupi “harron” ditën botërore pa makina, qytetarët: S’ka transport, përdorim makinat

Pendarovski dhe Bytyqi vizituan kompani me pronar nga Maqedonia në Nju-Xhersi

admin

Bislimovski për rritjen e energjisë elektrike: Kurrë mos thuaj kurrë

Leave a Comment