7.7 C
Skopje
December 12, 2019
BLUE

Pas ndarjes, Loredana filmon Mozzikun nga afër (FOTO)

U bë më shumë se një muaj që kur Loredana dhe Mozziku kanë nxitur thashetheme për ndarje deri në konfirmimin e vet reperes në Instagram para disa javëve.

Artistja e njohur në Gjermani dhe Zvicër, pas ndarjes ka filmuar ish burrin e saj me të cilin ndan vajzën Hanën.

Në instastory, Loredana ka postuar diskun në foto me Mozzikun, të cilin çifti e ka pranuar pas suksesit të tyre në bashkëpunime.

Nuk dihet ende marrëdhënia e tyre pas ndarjes, megjithatë Mozzik në emisionin NIN në Klan Kosova tha se do të jetë gjithmonë afër Hanës dhe njësoj është shprehur Loredana në intervista gjermane./Prive.al

Nuk dihet ende marrëdhënia e tyre pas ndarjes, megjithatë Mozzik në emisionin NIN në Klan Kosova tha se do të jetë gjithmonë afër Hanës dhe njësoj është shprehur Loredana në intervista gjermane./Prive.al

Artikuj të ngajshëm

Gruaja mashtroi në emisionin e saj! Reagon Arbana Osmani

shprehja

Adelina një zonjë e rëndë, kaq bukur e ka kombinuar pallton me çizme

shprehja

Demi Rose shkon një hap tutje, pozon tërësisht e zhveshur dhe fotot janë të përkryera – (Foto)

shprehja