May 16, 2021
Portali Shprehja

Pas ndarjes me Norën, a e takon Robert Berisha vajzën e parë?

Arona Roberta Ademi Berisha, kështu quhet vajza e madhe e muzikantit, këngëtarit dhe tashmë prezantuesit Robert Berisha. Pavarësisht se jeton prej vitesh në Angli dhe larg zhurmës mediatike që është krijuar për vajzën e saj, nëna e vajzës, Aida, disa herë ka folur shkurtimisht për lidhjen e saj me Robertin dhe vajzën që e kanë […]

.

Të Ngjajshme

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

VIDEO MESNATE

admin

Leave a Comment