3.9 C
Skopje
December 6, 2019
BLUE

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana habit me gjestin ndaj Getinjos

Që para disa javësh Loredana konfirmoi ndarjen nga reperi i njohur Mozzik. Përmes një postimi të bërë në rrjete sociale, ajo tregoi se kanë zgjedhur ta vazhdojnë të ndarë rrugëtimin e tyre dhe u deklarua si një nënë beqare.

Thumbimet në rrjete sociale dhe kënga e Mozzikut ‘Dhelpër dinake’ që është aluduar nga fansat të jetë shkruar për Loredanën, janë një shenjë treguese që gjërat mes dyshes nuk janë shumë paqësore. Mirëpo, a ka ndikuar kjo në marrëdhëniet e tyre me anëtarët e tjerë të familjes?

Kur Mozzik dhe Loredana ishin bashkë, kjo e fundit kishte një marrëdhënie shumë të mirëme vëllain e Mozzikut, reperin Getinjo. Por si është sot kjo marrëdhënie? ‘IconStyle’ ka ruajtur një foto nga një live i Getinjos në Instagram, ku Loredana është futur të komentojë. “Qëndro cool vëlla”- ka shkruar ajo duke treguar se marrëdhënia me ish-kunatin ka mbetur e paprekur, njëjtë si më parë dhe se ajo e thërret ende vëlla.

Artikuj të ngajshëm

Rita Ora emocionon me fjalimin në koncertin e organizuar nga familja e Avicit

shprehja

Labi: Disa njerëzve që ua kam zgjatur dorën, nuk vlejnë më shumë se qeni im

shprehja

Blero po bëhet baba sërish? Detaji që i futi të gjithë në dyshime se Afrona është shtatzënë

shprehja