July 28, 2021
Portali Shprehja

Pas një armiqësie shumëvjeçare, Stresi i kërkon falje publike familjes së Noizyt

E nisën bashkë për t’i ndarë rrugët më vonë dhe shndërruar në armiqtë më të mëdhenj të skenës muzikore shqiptare. Bëhet fjalë për Stresin dhe Noizyn, të cilët prishën miqësinë pa zbuluar kurrë arsyet. Armiqësia u zgjerua edhe tek miqtë dhe fansat e tyre duke arritur edhe deri te përplasjet fizike duke krijuar iden se […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment