September 22, 2023
Portali Shprehja

Pas sulmit në Stamboll të Turqisë ka reaguar edhe këngëtarja kosovare Genta Ismajli

Në Instastory publikoi një shkrim mjaftë prekës.

Ajo uroj që të gjithë të lënduarit të kenë shërim të shpejtë. “Uroj që mëshira e Zotit të jetë te qytetarëve tanë që humbën jetën si pasojë e shpërthimit në rrugë, ndërsa qytetarëve tanë të lënduar u uroj shërim të shpejtë”.

.

Të Ngjajshme

Shkupi “harron” ditën botërore pa makina, qytetarët: S’ka transport, përdorim makinat

Pendarovski dhe Bytyqi vizituan kompani me pronar nga Maqedonia në Nju-Xhersi

admin

Bislimovski për rritjen e energjisë elektrike: Kurrë mos thuaj kurrë

Leave a Comment