August 2, 2021
Portali Shprehja

Pasdite shi i rrëmbyeshëm, vazhdon periudha e motit të paqëndrueshëm

Vazhdon periudha e motit të ndryshueshëm dhe jostabil. Siç ka paralajmëruar DPHM, pasdite përsëri priten reshje, bubullima dhe erë e përforcuar, ndërsa ashtu do të jetë edhe në ditët në vijim. Në disa vende prognozohet edhe dukuri e izoluar e breshrit pasuar me mot të keq.

.

Të Ngjajshme

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

admin

ASH-AAA: Zaev e Ahmeti ia kanë kaluar Gruevskit për blerjen e veturave luksoze

admin

Qeveria do të ndërrojë makinat! Rreth 2 milion euro për huazimin e makinave të reja

admin

Leave a Comment