January 22, 2021
Portali Shprehja

Pasi u bë ‘hor’, Arbenita e kërcenon doktoreshën e klinikës ruse

Pak kohë më parë një doktoreshë estetike ruse publikoi në rrjete sociale disa foto të Arbenitës, me mbishkrimin para dhe pas ndërhyrjeve në fytyrë.

Fotot qarkulluan së tëpërmi në rrjet, duke e bërë modelen të reagonte.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Arbenita sqaroi se nuk ka asnjë ndërhyrje në fytyrë, por doktoresha e klinikës nuk i tërheq mbrapsht fjalët e saj. Sot ajo është pytetur nga ndjekësit nëse fotot e modeles janë të vërteta apo shpifje. “Unë nuk publikoj foto të pavërteta, vetëm foto të punës time”, është përgjigjja e saj.

Menjëherë pas kësaj, Arbenita i ka shkruar doktoreshës dhe bisedën e ka publikuar në Instastory.

“Do shkosh në burg ke për ta parë kush është Arbenita. Më beso. Sapo të shkelësh në Britani do e shohësh. Mjaft përdore fotot e mia për famë. Je mbretëresha e fotoshopit”, i ka shkruar modelja.

“Kjo rusja nuk do të heqë dorë! Bllokojeni llogarinë e saj që të marrë një mësim”, ka shtuar ajo.


Të Ngjajshme

Angela Martini publikon videon provokative

admin

Shqiptarët krijojnë këngë për Erdoganin: Shqipërisë iu gjend pranë, porsi nëna për evlanë …sa malet të rrojë!

admin

Belkizi ndan imazhin më të mirë me djalin

admin

Leave a Comment