September 27, 2022
Portali Shprehja

Pasi u bë me shtëpi të re, Ledri Vula “thumbon” kolegët e tij: Dikush blen klikime, dikush sene tjera

Ledri Vula është padyshim një ndër reperët më të pëlqyer për publikun. Ai ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm përgjatë këtyre viteve. Dhe sigurisht ky sukses sjell të ardhura të larta.

Së fundmi, reperi ka blerë një shtëpi në Prishtinë, dhe ai ka ndarë disa foto ku shfaqet duke firmosur dokumentet.

Reperi ka thumbuar kolegët lidhur me blerjen e klikimeve, pasi shumë prej tyre akuzohen për një gjë të tillë.

“Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera”, shkroi këngëtari krahas fotove.

 


Të Ngjajshme

Shakira urdhërohet të dalë në gjyq në Spanjë për rastin e mashtrimit tatimor prej 14.5 milionë eurosh

Rriten rastet e diabetit te fëmijët, mos neglizhoni këto simptoma

Plator Abazi në moment mjaftë romantik me Tringen

Leave a Comment