May 16, 2021
Portali Shprehja

Pavlina Cervenkovska, u.d kryetare e Këshillit Gjyqësor?!

Këshilli Gjyqësor të mërkurën do të zgjedh ushtruesen e detyrës kryetare e Këshillit Gjyqësor. Aslat nga burime brenda këshillit mëson se në këtë pozitë do të zgjidhet Pavlina Cervenkova e cila si anëtare e Këshillit është emëruar 4 muaj më parë (16.12.2020). Paraprakisht ishte bashkëpunëtore profesionale në Gjykatën e Apelit.

.

Të Ngjajshme

Afate të reja për ndërtimin e Bit Pazarit, punimet përfundojnë për dy muaj

admin

Radhë të gjata dhe pritje të shumta në pikat e vaksinimit

admin

Regjistrohet numër rekord i të shëruarve nga koronavirusi

admin

Leave a Comment