July 3, 2022
Portali Shprehja

PDSH-ja zgjodhi kryetarin e degës në Tearcë

Në vazhdën e aktiviteteve për organizimin e Kongresit, Partia Demokratike Shqiptare njoftoi se sonte ka mbajtur kuvendi zgjedhor të degës së Pdsh-së në Tearcë.

Në këtë mbledhje  u zgjodh kryetar i ri degës z.Ymer Ymeri, kryesia e re e degës si dhe u miratua lista e delegatëve për kongres nga kjo degë.

Tact Watches

Punime e kuvendit për së afërmi i ndoqi kryetarja e këshillit për organizimin e kongresit znj.Fatmire Isaku dhe anëtarë të tjerë të këshillit. (INA)

 

Të Ngjajshme

Nesër takim Kovaçevski-Mickoski

admin

Anija ndahet në dysh për shkak të stuhisë në brigjet e Hong Kongut – disa të zhdukur

U zgjuat në mes të natës dhe nuk mund të flini përsëri? Ju duhet të bëni vetëm një gjë

Leave a Comment