January 23, 2022
Portali Shprehja

Pejë, gjendet një person pa shenja jete

Peja sonte nuk po kalon një natë të qetë.

Në orët e mbrëmjes, një person i moshës së shtyrë është gjendur pa shenja jete.

Tact Watches

Rastin e ka konfirmuar Fadil Gashi, zëdhënës i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës.

“Në vendngjarje kanë dalë të gjitha njësitë relevante. Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar për obduksion. Policia ka hapur rast “Hetim i vdekjes“, deklaroi Gashi.

Sonte në Pejë është njoftuar për një tjetër rast të rëndë, ku ka pasur përleshje me thika në një lokal./Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohen dy persona në Gjilan për posedim dhe shitje të kokainës – në mesin e tyre një zyrtar policor

admin

Ishte nisur drejt Zvicrës me pasaportë që dyshohet se nuk ishte e tij, ndalohet nga policia

admin

Gjatë 24 orëve, katër raste të dhunës në familje në Kosovë

admin

Leave a Comment