January 24, 2021
Portali Shprehja

Pengon zyrtarët e KEDS-it, arrestohet nga policia

Një person është arrestuar pasi që kishte penguar dy zyrtarët e KEDS-it, të cilët ishin duke ç ‘kyçur nga rryma elektrike njësorin e të dyshuarit.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 15:20, në Fushë Kosovë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti kishte penguar dy zyrtarët e KEDS-it, të cilët ishin duke ç’ kyçur nga rryma elektrike njësorin e të dyshuarit. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohen dy persona të dyshuar për grabitje të armatosur si dhe sekuestrohet një armë zjarri

admin

Sekuestrohen tri armë zjarri dhe arrestohen tre persona në lokacione të ndryshme

admin

Paraburgim ndaj një personi të dyshuar për veprën penale lëndim i lehtë trupor

admin

Leave a Comment