September 26, 2020
Portali Shprehja

Pengon zyrtarët e KEDS-it, arrestohet nga policia

Një person është arrestuar pasi që kishte penguar dy zyrtarët e KEDS-it, të cilët ishin duke ç ‘kyçur nga rryma elektrike njësorin e të dyshuarit.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 15:20, në Fushë Kosovë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti kishte penguar dy zyrtarët e KEDS-it, të cilët ishin duke ç’ kyçur nga rryma elektrike njësorin e të dyshuarit. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia asgjëson në Gjakovë 212 bimë narkotike “Canabis Sativa”

admin

​Një muaj paraburgim ndaj SH.H për vrasje të rëndë në tentativë

admin

Ngjarje tragjike në Zvicër: Gjendet i vdekur 47-vjeçari nga Kosova, gruaja dhe vajza e tij të plagosura

admin

Leave a Comment