November 29, 2021
Portali Shprehja

Pep prish planet e Barçës, gati oferta për të bindur sulmuesin

Nuk do të ketë shitje të Sterling te Barcelona.

Ky është vendimi i marrë nga Pep Guardiola dhe Manchester City.

Tact Watches

Sipas Daily Telegraph, Qytetarët nuk kanë ndërmend ta humbin Raheem Sterling, objektivi i madh i Xavi-t për ciklin e ri blaugrana, dhe duket se kanë gati një ofertë të rëndësishme për ta bindur anglezin që të rinovojë kontratën.

Kontrata e Sterling, i cili ka realizuar 4 gola dhe ka dhënë 2 asiste në 17 ndeshjet e luajtura në këtë sezon, skadon në vitin 2023.

.

Të Ngjajshme

I “futi duart” gazetares sportive “live”, identifikohet autori. Mungon denoncimi

admin

Doli nga fusha me barelë, nga stadiumi me paterica; ja sa do mungojë Neymar

admin

Buffon: Problemet e Juves ishin të dukshme, Chiellini dhe Bonucci duhet të “klonohen”

admin

Leave a Comment