Për 24 orë, Gjermania shënon 50 viktima nga koronavirusi

Numri i rasteve të konfirmuara të infektimit me Kovid-19 në Gjermani u rrit në 36.508. Nga infektimi deri tani kanë vdekur 198 njerëz, kumtoi Instituti i Shëndetit, Robert Koh.

Numri i personave të sapoinfektuar është rritur për 4.994 në 24 orët e fundit. Ka pasur 50 raste të vdekjes në ditën e kaluar.

.

Të ngjajshme

Trafiku i 1.3 ton kokainë, kapet një shqiptar në Itali dhe një grek në Greqi

shprehja

Cvetanovska: Do të vazhdon përhapja e koronavirusit

shprehja

Konflikti mes Turqisë dhe Sirisë, Çulev: Ekziston rreziku i një fluksi të ri refugjatësh

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë