May 26, 2022
Portali Shprehja

Për çfarë e mori malli Rina Balën sa ishte në Greqi

Rina Balaj qëndori gjatë në Greqi, ku nga atje sillte imazhe të ndryshme.

Ajo ka konfirmuar se është kther në Prishtinë, përmes disa imazheve që ka ndarë në InstaStory, shkruan”Kosovarja”.

Tact Watches

Rina tregoi në InstaStoy se e ka marr malli për mëengjesin që përgatit ajo gjithmonë.

Vezët, reqeli e deri tek gjiza ishin ushime për të cilat Rinën e kishte marr malli.


Të Ngjajshme

Këngëtarja Linda sjell hitin “Allahile”

Reja e Shyhretes zbulon barkun dhe pozon si modele

Bora Zemani shkëlqen edhe kur është nën ujë

Leave a Comment