June 22, 2021
Portali Shprehja

Për herë të parë, Princi Harry tregon për problemet me shëndetin mendor

Princi Harry u shfaq si i ftuar në episodin e ri të podcastit të Dax Shepard Armchair Expert, ku foli për shëndetin e tij mendor dhe jetën si princ. Kur Shepard e pyeti se çfarë e shtyu të shkonte në terapi, Princi Harry shpjegoi: “Ishte një bisedë që pata me gruan time. Dhe ajo e […]

.

Të Ngjajshme

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Gruaja e Nexhatit bën veprim interesant kur pozon pranë tij

admin

Leave a Comment