June 27, 2022
Portali Shprehja

Për këto poza të nxehta të Oriolës, ekipi realizues i foto sesionit bëjnë këtë sakrificë

Një nga modelet shqiptare më të komentuara të show bizit. 

Oriola është mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme nga profesioni i saj si dhe nga jeta e përditshme.

Tact Watches

Së fundi, ajo ka treguar se është duke realizuar një foto sesion të ri në rroba plazhi derisa shfaqte linjat trupore bombastike.

Nga videot e postuara në Insta Story prapa saj shihet ‘sakrifica’ që bënë ekipi për të realizuar imazhet e bukuroshes.

 


Të Ngjajshme

Revista amerikane shkruan për rikthimin e Sunny Hill: Ndodhi pas mosmarrëveshjeve politike

Janet Jackson poston një foto të rrallë me Michael Jackson në përvjetorin e vdekjes së tij

Pse na flihet gjumë pasi hamë drekë?

Leave a Comment