November 29, 2021
Portali Shprehja

Perëndimi dënon Bjellorusinë për krizën në kufi

Vendet evropiane dhe Shtetet e Bashkuara dënuan Bjellorusinë për shkak të krizës me migrantë në kufirin e saj me Poloninë.

Të Ngjajshme

Daut Haradinaj: Shpresoj se krimin në Gllogjan nuk e ka bërë dora shqiptare

admin

Turqia veriperëndimore, përfshirë Stambollin, përfshihet nga një stuhi e fuqishme

admin

Shpërthen një granatë dore në Fushë Kosovë, nuk ka të lënduar

admin

Leave a Comment