August 17, 2022
Portali Shprehja

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Bardhosh

Në orët e pasdites në Bardhosh të Prishtinës është përfshirë nga zjarri një shtëpi.

Sipas pamjeve të siguruara nga KosovaPress, zjarri ka shpërthyer në kulm të objektit.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit të cilët po bëjnë përpjekje për shuarjen e zjarrit, si dhe ambulanca.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz, ndërsa nuk dihen shkaqet që çuan deri te shpërthimi i zjarrit.

.

Të Ngjajshme

Prizren, dëshmitari tregon detaje si u ther për vdekje me thikë shoku i tij

admin

Aksident në rrugën magjistrale Prishtinë-Podujevë, lëndohen shtatë persona

admin

U nis i armatosur drejt ambulantes për ta sulmuar një person, arrestohet i dyshuari në Suharekë

admin

Leave a Comment