January 23, 2021
Portali Shprehja

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Fushë Kosovë

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri, mëngjesin e së mërkurës në Fushë Kosovë.

Sipas fotografive e videove të siguruara nga Telegrafi, shihet se shtëpia është një katëshe.

Telegrafi ka kontaktuar me Policinë e Kosovës për të marrë detaje për këtë rast, por ende nuk ka marrë përgjigje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohen dy persona të dyshuar për grabitje të armatosur si dhe sekuestrohet një armë zjarri

admin

Sekuestrohen tri armë zjarri dhe arrestohen tre persona në lokacione të ndryshme

admin

Paraburgim ndaj një personi të dyshuar për veprën penale lëndim i lehtë trupor

admin

Leave a Comment