September 29, 2023
Portali Shprehja

Përfshihet nga zjarri oborri i një shkolle në Lipjan

Oborri i shkollës “Emin Duraku” me vendodhje mes fshatrave Banullë dhe Gllogovc është përfshirë nga zjarri.

Lajmin e ka bërë të ditur shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së në Komunën e Lipjanit, Arsim Jashari.

Ndërkohë ekipi i zjarrfikësve kanë intervenuar duke siguruar që zjarri të lokalizohet pa dëme materiale.

.

Të Ngjajshme

Arrestohet një person për kontrabandë me mallra – policia sekuestron çajra për dobësim, mjaltë e produkte tjera

admin

Paraburgim ndaj F.B., dyshohet se grabiti me forcë një telefon në Ferizaj

admin

U aksidentua djali i tij dhe kërkoi nga policia që ai ta merrte përgjegjësinë – arrestohet prishtinasi

admin

Leave a Comment