March 25, 2023
Portali Shprehja

Përfundon gjykimi për 16 vjeçaren nga Tetova, aktvendimi më 14 mars

Ka përfunduar sot gjykimi për te dyshuarën për vrasjen e 16 vjeçarit nga fshati Novosellë, komuna e Zhelinës, vendimi pritet të merret me date 14 te këtij muaji.

Ndryshe kujtojmë se vrasja e 16 vjeçarit ka ndodhur më 21 dhjetor të vitit të kaluar.

.

Të Ngjajshme

Ishujt Svalbard kanë “ditë” që zgjasin 4 muaj

Protesta në Francë kundër reformës së pensioneve, qindra të arrestuar

Krasniqi dhe Gjakova, në finale të turneut në Tbilisi të Gjeorgjisë

Leave a Comment