November 29, 2021
Portali Shprehja

Përfundon numërimi në Dibër, ja kush është fitues

Në komunën e Dibrës sot u votua për raundin e dytë zgjedhor, ku në garë ishte kandidati i koalicionit ASH-Alternativa, Bekim Pocesta dhe kandidati nga Bashkimi Demokratik për Integrim, Hekuran Duka, shkruan InfoShqip.

Sipas rezultateve, në komunën e Dibrës, kandidati i BDI Hekuran Duka është me reth 136 vota epërsi ndaj kandidatit Bekim Pocesta nga rradhët ASH-AAA, shpall fitoren.

Tact Watches

Komuna e Dibrës do të udhëhiqet edhe për 4 vitet e ardhshme nga kryetari aktual Hekuran Duka./InfoShqip.com

Të Ngjajshme

Sot takim i ri Zaev-Gashi! A do të arrihet marrëveshje?

admin

Bora mbulon Kodrën e Diellit, bllokohen disa makina

admin

Ndalohet hyrja në Izrael për 14 ditët e ardhshme

admin

Leave a Comment