October 2, 2022
Portali Shprehja

Përfundon takimi gati dy orësh mes Kurtit dhe Ramës

Ka përfunduar pak më parë takimi mes kryeministrit shqiptar Edi Rama dhe homologut tij kosovar Albin Kurti.

Rama dhe Kurti u takuan, pa paralajmërim, këtë të martë në vilën qeveritare “31” në Tiranë.

Mediat shqiptare raportojnë se takimi, i cili u zhvillua me dyer të mbyllura, zgjati rreth dy orë.

Të Ngjajshme

Zgjedhjet në Bosnjë-Hercegovinë, shteti që s’po del nga brishtësia!

admin

Grabitësit terrorizojnë familjen në Klos, marrin mijëra euro

admin

Sarrazin: Nuk do pranojmë një Republika Srpska në Kosovë

admin

Leave a Comment