September 26, 2020
Portali Shprehja

Përkeqësohet gjendja shëndetësore, Berlusconi shtrohet në spital

Silvio Berlusconi, ish-presidenti i Milanit të famshëm dhe aktualisht pronar i Monza në Serinë B, është shtruar mëngjesin e sotëm në spitalin “San Raffaele” të Milano, pasi gjendja e tij shëndetësore është përkeqësuar. Pak ditë më parë ai doli pozitiv me Covid-19.

Sipas mediave italiane, Berlusconi ka shfaqur simptomat e para të virusit dhe u shtrua në spital, për të evituar që gjendja e tij shëndetësore të ketë komplikacione. Gjithsesi, për momentin situata dhe gjendja shëndetësore është nën kontrollin e mjekëve dhe ajo nuk shfaq anomali të mëdha.

.

Të Ngjajshme

United, Solskjaer do dy blerje të tjera para mbylljes të merkatos

admin

Inter befason rivalët, ka gati zëvendësuesin e Skriniar

admin

BEFASI: Conte largon mbrojtësin lider, merr zëvendësuesin e United / Mourinho në aksion

admin

Leave a Comment