Përleshje e armatosur te “Grandi” në Prishtinë

Një përleshje e armatosur ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të së shtunës në Prishtinë.

Ky rast ka ndodhur afër “Hotel Grandit”.

Policia ka dal menjëherë në vendin e ngjarjes dhe është marrë me rastin.

Të ngjajshme

Qëlloi drejt policisë italiane, lihet në burg 29 vjeçari shqiptar

shprehja

Durrës/ Grupi i kokainës, policia jep detajet. Arrestohen dy anëtarë të tjerë

shprehja

Makina përplaset me një furgon në Pogradec, 2 të plagosur

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë