November 29, 2021
Portali Shprehja

Përleshje masive në Malishevë, tre persona marrin tretman mjekësor

Policia e Kosovës ka njoftuar për një përleshje masive në Malishevë, ku gjashtë persona pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete.

Rasti ka ndodhur në Malishevë, të mërkurën rreth orës 18:55.

Tact Watches

“Janë arrestuar gjashtë të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti, ku si pasoj e rrahjes tre prej tyre kanë pësuar lëndime trupore”, thuhet në raport.

Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit pesë prej tyre janë liruar, ndërsa njëri është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

 

 

.

Të Ngjajshme

Në dy aksidente të ndara në Prishtinë, këmbësorët goditen nga veturat

admin

FSK largon 70 copa të minave në një pyll në Gjakovë

admin

Të shtëna me armë në një aheng familjarë në Prishtinë

admin

Leave a Comment