June 27, 2022
Portali Shprehja

Përleshje me thika në Fushë Kosovë

Një përleshje në mes dy personave, ku është përdorur edhe thika, ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Fushë Kosovë.

Në një video të dërguar në redaksinë e Kallxo.com shihet se njëri nga personat e përfshirë ka përdorur armë të ftohtë, thikë.

Tact Watches

Po ashtu, në këtë video shihet se në vendin e ngjarjes ka qenë edhe Policia e Kosovës, të cilët kanë kapur një person të përfshirë në përleshje.

Në video fillimisht shihet se në vendin e ngjarjes ka ardhur vetëm një polic, ndërsa më pas është afruar dhe një polic tjetër më veturë të policisë.

Njëri nga personat pjesëmarrës në rast shihet se nga bagazhi i veturës ka nxjerr një mjet, që dyshohet se është thikë, dhe ka sulmuar personin tjetër.

Në vendin e ngjarjes janë parë dhe persona të tjerë, të cilët kanë tentuar të parandalojnë përleshjen.

Shihet se aty ka mbërrirë edhe një patrullë policore.

.

Të Ngjajshme

Policia në bashkëpunim me qytetarët në Prizren, arrin që t’i kap shtatë migrantë ilegal

admin

Vdekje e dyshimtë në Gjilan, një person gjendet pa shenja jete në rrugë

admin

Keqtrajtoi fëmijën e saj për më shumë se një vit, arrestohet nëna nga Mitrovica

admin

Leave a Comment