December 2, 2020
Portali Shprehja

Përplasje me armë zjarri në Çair (foto)

Pasditen e sotme pas orës 15:00 në afërsi të kompleksit Çairçanja në Çair, para një dyqani për pjesë veturash janë raportuar të shtëna me armë zjarri. Sipas dëshmitarëve okular, përplasja ka ndodhur mes dy grupesh të rinjsh të cilët, pas përplasjeve fizike, kanë përdorur edhe automatik të tipit kallashnikov. Për momentin nuk raportohet për viktima apo të plagosur. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton rastin në fjalë, ndërsa trafiku në këtë aks rrugor është bllokuar tërësisht. Trafiku për momenti është riorientuar për nga Rruga e Plastikeve.

 

 

The post Përplasje me armë zjarri në Çair (foto) appeared first on Alsat.

Të Ngjajshme

Sekullovska për kontestin me Bullgarinë: Politika hyri në histori, nuk ka më kthim prapa!

admin

Sekullovska: Lëvizjet e qeverisë në Sofje ishin të pritura

admin

Konflikti bullgaro-maqedonas, Ratkoceri: Politika shqiptare duhet të qëndroj krahë asaj maqedonase

admin

Leave a Comment