July 27, 2021
Portali Shprehja

“Për’puthen” mashtron fansat, konkurrentët për sezonin e ri ka kohë që janë përzgjedhur

Ka disa ditë që “Për’puthen”, kishte nisur turne në disa vende të Shqipërisë, Kosovës dhe Maqedonisë. Edhe pse është menduar se ata kanë udhëtuar për të përzgjedhur konkurrentet e rinjë, e gjithë kjo doli të jetë fallso, transmeton indeksonline. Burime pranë produksionit kanë zbuluar për Kryefjala.com se produksioni i ka përzgjedhur konkurrentet e rinj dhe […]

.

Të Ngjajshme

Këta janë emrat e estradës që nuk i anuluan koncertet në Ditën e Zisë për viktimat e tragjedisë në Kroaci

admin

Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

admin

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Leave a Comment