July 27, 2021
Portali Shprehja

Përse i vërsulen njerëzit Xhensilës?

Bashkëpunimi i Lumi B me Xhensilën në këngën “Prit Pak” duket se po korr sukses. Deri më tani, numëron më shumë se 4 milionë klikime dhe mund të konsiderohet si një nga hitet e verës. Megjithatë, referuar komenteve të shumta në Youtube, për një pjesë të njerëzve, diçka në këngë është ndryshe – Xhensila. Përpos […]

.

Të Ngjajshme

Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

admin

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Linda Halimi publikon foto duke u relaksuar në vendlindje

admin

Leave a Comment