June 22, 2021
Portali Shprehja

Personazhi i njohur televiziv poston imazhe të së dashurës 19 vjeçare, ajo shihet pothuajse e zhveshur

Mosha e tyre është hendek që ka ngritur thashetheme që kur ata u lidhën për herë të parë vjeshtën e kaluar. Dhe Scott Disick dukej shumë i lumtur në marrëdhënien e tij me Amelia Hamlin përmes një postimi në Instagram gjatë ditës së dielë. Personaliteti televiziv i Keeping Up With The Kardashian me krenari postoi […]

.

Të Ngjajshme

Pasi Mozzik zyrtarizon që është beqar, Loredana befason me gjestin

admin

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Leave a Comment