March 25, 2023
Portali Shprehja

Pindo de Kosta: Konseisao, është në klubin e duhur  

Presidenti i Portos, Pindo da Kosta, ka dhënë një intervistë për “Gazzetta dello Sport” në prag të ndeshjes së kthimit të 1/16 të Ligës së Kampionëve, mes Portos dhe Interit, sfidë e rëndësishme, e cila do të mësoje se cili do të jetë çerekfinalisti i radhës.

“Do të luftojmë deri në fund, Porto beson gjithmonë në të. Konseisao ka kompetencë dhe pasion për punën e tij. Ai është një nga trajnerët më të mirë të futbollit evropian, nuk e them unë, por rezultatet.

Ai ka cilësitë për të punuar kudo, por ai tashmë është në klubin e duhur dhe shpresoj të qëndrojë gjatë me ne”, është shprehur presidenti i Portos.

.

Të Ngjajshme

Protesta në Francë kundër reformës së pensioneve, qindra të arrestuar

Krasniqi dhe Gjakova, në finale të turneut në Tbilisi të Gjeorgjisë

Si t’i ktheni në gjendjen e mëparshme rrobat që zvogëlohen gjatë larjes

Leave a Comment